Jdi na obsah Jdi na menu
 


~cyklus Don´t let me fall *DLMF*

 

 

 

Započala velmi zvláštní doba. Doba, kdy se různé mocné osobnosti, které ovládají světovou scénu, snaží získat do vlastnictví někoho, kdo se naprosto vymyká společnosti a kdo je vyjímečnější, než všichni ostatní. Altro, ti jsou vyjímeční, ale i z nich se vybírají jen ty nejvyjímečnější. snaží se je získat, aby ukázalai svou moc a to za jakoukoliv cenu.

Loví a nevadí jim, že u toho sppusty z nich přijde o život. Honí se jen za svými plány. Jedním z lovených je i mladý vlkodlak, který je dítětem ulice. Nenaučil se ovládat své přeměny, nenaučil se pít krev, je to naprosté mládě, i když už je pohlavně dospělý. A je to právě on, kdo je lovený. Lovený jedním z nejsilnějších, který se ho zmocní a ponechá, i přesto, že by ho měl odevzdat. Avšak mladý vlk se nehodlá smířit se svým osudem a snaží se udělat vše proto, aby byl volný. Za každou cenu..

 

 

the_forsaken_werewolf__by_tyger1234.jpg

 

Příspěvky

Don´t let me fall: Vincolo

27. 8. 2011

tak, miláčkové, za to, že jste to statečně vydrželi tak dlouho, Naku vám sem dá pokráčování DLMF ^^

varování: myslím, že u toho žádné být nemusí x)

 

Don't let me fall - Catch

20. 4. 2011

hah, je tu slibovaný new cyklus, tak doufám, že se bude líbit.xDD není tam moc akce..teda alespoň na začátku jo.xD pak je to jenom takové jeté.xDDD omlouvám se za případné pravopisné chyby, ale s tím, jakožto moji čtenáři, už počítáte.xDD příjemnou zábavu.xDD

PS: druhou část překvapení dostanete již brzy ^^